Schůzky v době koronaviru

Podzimní činnost začala skoro jako každý jiný rok. Schůzky probíhaly v klasickém režimu a my se mohly normálně potkávat, za což jsme byly všechny rády. Ale bohužel se situace zhoršila a my, stejně jako na jaře, musely schůzkovou činnost přerušit.

říjnová schůzka Užovek

Mladší holky dostávaly v říjnu a v listopadu řadu aktivit na vyplnění volného času doma a v prosinci dostaly adventní kalendář, v kterém si každý den mohly otevřít drobný vánoční úkol.

Sušenka při výrobě pečeného čaje
Elenka se svým čajem

Kromě toho se družiny naučily scházet na online schůzkách, které probíhají v rámci možností ve stejných časech. Je to velká výzva, kterou se snažíme zdolávat nejrůznějšími aktivitami.

družina Robinsonek
družinka Užovek

Opravdu velkou radost nám udělalo uvolnění během prosince, kdy jsme neváhaly a schůzky jsme hned obnovily. A užily jsme si je převážně venku nebo za hygienických podmínek v klubovně.

družina Sekaček
vánoční besídka Užovek

Nyní je činnost opět přerušena, ale my jsme navázaly opět na naše domácí skautování. Těšíme se, až se zase budeme moci každý týden vídat v klubovně a vyrážet na výpravy. ♥

Kukačky