Filmový klubík 🎞

Se začátkem nového skautského roku se nám ve středisku narodil nový projekt – Filmový klub. Vize každoměsičního setkání nám překazila epidemiologická situace, ale plány zůstávají na příznivý čas.

Během každé schůzky zhlédneme několik filmů, ta bude mít také nějaké téma.Téma prvního klubíku, který se konal v pátek 4.9. od 20:00, bylo ,,Pohodové komedie na rozloučenou s prázdninami“. A co se promítalo?

20:05 – Hon na pačlověky/ Hunt for the Wilderpeople

21:55 – Až vyjde měsíc/ Moonrise Kingdom

23:30 – Boy

Druhý filmový klubík se už bohužel neuskutečnil, ale v plánu rozhodně byl, podívejte se na jeho plakát.

V prosinci se uskutečnila alternativa na filmový klubík – on-line soutěžní filmový kvíz. Účast byla opravdu hojná, utkalo se na něm 5 soutěžních týmů. Hlavní cenou v soutěži byla velmi lukrativní výhra – výběr tématu příštího filmového klubíku. Vítězem se stal tým A.l.o.á.c.k.ý HARPIE! Gratulujeme 🥳

A co si vybrali za téma? To se dozvíme, jakmile se bude moc uskutečnit další setkání klubíku.