Vycházka 12. oddílu do zámeckého parku

Podzim již dorazil mezi nás a začal okolní přírodu barvit svou paletou. Proto jsme se rozhodli vyrazit tyto krásy ročního období obdivovat. A kam jinam zajít, než právě do zámeckého parku, kde máme tolik různých stromů pohromadě? Vyrazili jsme ve sváteční čtvrtek 28. září od klubovny. V zámeckém parku jsme si zahráli hned několik her, jednou z nich bylo třeba poznávání místních stromů. Také jsme si nasbírali kaštany na naše výtvory a obdivovali krásné pávy, kteří odpočívali na možná posledních hřejivých paprscích letošního podzimu. Cestou z parku jsme se zastavili na zámecké hrobce, abychom si prohlédli erby. Pak naše kroky vedly kolem čističky do lesa u Koukalek, kde jsme tvořili malé land arty na skautskou tématiku a zahráli si hru na schovávanou. Nakonec jsme šli cestou kolem Sv. Anny zpět ke klubovně, kde nás už očekávali rodiče.