Čarodějnický slet Kukaček 🪄🐈

Všechny čarodějky, kouzelnice a ježibaby z 12. oddílu se sletěly v pátek 26. dubna u skautské klubovny. Společně jsme si prošly čarodějným výcvikem, prokázaly jsme zdatnost v slalomu na koštěti, hodu ropuchy do kotle a procvičily si zápěstí v mávání hůlkou.

Poté jsme se daly do vyrábění třech čarodějnic, které jsme se rozhodly obětovat k upálení. K tomu došlo přesně po večeři, kterou jsme si také připravovaly nad čarodějnými plameny. Čarodějnice blafly velmi rychle a mi jenom koukaly, jak se v plamenech rozpadají. K večernímu veselí jsme si ještě připravily taneček a zbylý večer jsme strávily u ohně s kytarou a písněmi. A poté jsme se už společně ponořily do říše snů.

Sobotní ráno jsme zahájily snídaní na zahradě. Zahrály jsme si ještě čarodějné hry a trpasličí souboj s veverkami. Na závěr, bez použití čar a kouzel, jsme uklidily klubovnu a oddílovým pokřikem jsme se společně rozloučily.