Kulíšci na táboře

Kulíšci, nejmladší holky a kluci z našeho skautského střediska, vyrazili na jeden den na tábor, aby mohli zažít táborovou atmosféru. Kulíšci své tábory nemají, ale až vyrostou do věku světlušek a vlčat, budou na tábory vyrážet spolu s kamarády z oddílu. A aby to nebyl krok úplně do neznáma, navštívili tábořiště u obce Lhůta poblíž Libice nad Doubravou, kde tábořil dívčí oddíl Kukaček.

Kukačky cestovaly po světě a v úterý pobývaly na ostrově obávaných lidožroutů, Papue Nové Guinee. Benjamínci se k nim na připojili a museli jsme se tak všichni společně vypořádat s útokem lidožroutů, vyráběli jsme si ochranné rituální panenky, ale kromě toho jsme pomáhali s přípravou dřeva, kde nás nejvíce bavilo řezání pilou. Jeden den utekl a všichni se už těšíme, až vyrazíme na celý tábor!

Kulíšci