Výprava Kukaček do Čáslavi

O víkendu 21.-23.2. se uskutečnila oddílová výprava do Čáslavi, při příležitosti oslavy Dne sesterství. Po příjezdu do tamní klubovny už byl večer, a proto jsme hned po programu šli spát. V sobotu nám vyšlo moc pěkné počasí, a tak jsme šli do centra Čáslavi. Navečer byl program o zakladateli skautingu Robertu Baden-Powellovi a jeho ženě Olave Baden-Powellové, která byla spoluzakladatelkou Světového sdružení skautek WAGGGS. V neděli dopoledne jsme si upletli náramky z bavlnek, které nám vedoucí rozdávali po celou výpravu za plnění různých úkolů ohledně Dne sesterství. Po dodělání náramků a sbalení věcí jsme se vydali domů. Myslím, že budu mluvit za nás všechny, když řeknu, že jsme si výpravu moc užili a už se těšíme na další.

Šami