Výprava 6. oddílu do Přibyslavi

Ve dnech 14. až 16. září se oddíl Sokoli vydal na oddílovou výpravu do Přibyslavi. V pátek ve večerních hodinách jsme odjeli z Chotěboře. Když jsme dorazili do Přibyslavi, čekal zde na nás člověk, co potřeboval pomoct roznést dopisy, takže jsme mu chtěli pomoct, a proto se druhý den vydali na cestu.  Koukli jsme na Žižkovu mohylu a po okolí Přibyslavi. Po cestě jsme si opekli buřty na ohni, který jsme si rozdělali. Byla to krásná procházka za krásného počasí. Když jsme přišli zpět do klubovny, odpočinuli jsme si a pak si šli zahrát vybíjenou. Večer jsme si užili zábavný program, při kterém jsme vybili poslední zbytky a pořádně si zatancovali. V neděli jsme šli do kostela, potom už nás čekal jen úklid klubovny, oběd a odchod na vlak. Výpravu jsme si moc užili a už se nemůžeme dočkat dalších zážitků.