Vánoce u Kukaček

V pátek 22. prosince jsme se sešli celý oddíl, abychom společně oslavili nadcházející svátky. Nejdříve jsme se šli projít do lesa ke krmelci, kde jsme pro zvířátka nechali nějakou tu mrkev, kukuřici a jablíčka. Taky jsme jim zazpívali vánoční koledu a vrátili se do klubovny. Nejprve jsme si zavzpomínali na uplynulý rok a sepsali přání na rok další. Pak následovala veliká ochutnávka vánočního cukroví, u kterého byly z každé družinky odměněny členky s nejlepší docházkou (za Jahůdky Verča Z., za Sekaček Stela, za Amozonky Lízátko a Žvejky byly pochváleny všechny). Pak už na nás čekala nadílka pod stromečkem. Na závěr jsme se rozloučili oddílovým pokřikem a s přáním šťastných a veselých Vánoc odešli domů.