Výprava 4. oddílu do Hlinska

Ve dnech 7. – 9. prosince jsme se po několikáté vydali na zimní výpravu do Hlinska. Tentokrát sice jelo méně dětí, protože zrovna „udeřily“ silné mrazy a někteří onemocněli, nicméně celkem 12 otužilých se výpravy zúčastnilo a nelitovalo. Po příchodu a vybalení jsme si zahráli několik pohybových i zábavných her. V sobotu po snídani nás čekal orientační běh po městě s poznáváním místní historie, odpoledne jsme pokračovali v již zahájené etapové hře, při níž se každému podařilo získat další vybavení pro zlatokopeckou výpravu, která nás čeká v létě. Také jsme plnili stezky a při večerním Riskuj! jsme měli možnost zopakovat si všeobecné znalosti i vědomosti týkající se skautské historie i praxe, přírody apod. V neděli jsme se sbalili, poklidili klubovnu a vlakem jeli zpátky do Chotěboře.

Jerry