Vycházka do okolí Chotěboře 🥶

V sobotu 20.ledna se uskutečnila oddílová vycházka. Sešly jsme se v devět hodin u klubovny a hned jsme začaly s programem. Holky dostaly speciálně upravenou mapu, na které byly obrázky různých míst v Chotěboři a okolí. Na každém místě byl navíc papírek s úkolem, který holky musely splnit. Zjišťovaly otevírací dobu hřbitova, kolik stojí vstupné na veřejné bruslení, vymysely tanec k našemu oddílovému pokřiku a mnoho dalšího. Když jsme došly do cíle až k Břevnické nádrži, tak byla pauza na svačinu a focení. Zpáteční cestu už nás nečekaly žádné úkoly, takže cesta uběhla rychleji. Došly jsme zpět ke klubovně a rozdělily si činnosti. Jedna polovina šla hrát hry na zahřátí a druhá zapalovala oheň, protože jejich poslední úkol, který po cestě dostaly, bylo uvařit si u klubovny nad ohněm v kotlíku čaj. Když byl čaj hotový, daly jsme si ho do hrnků a vypily. Nakonec jsme vše uklidily, umyly nádobí a rozloučily se oddílovým pokřikem. Vycházka byla sice kratší, i přestože mrzlo, tak si myslím, že si všichni vycházku užily.

Stela