Skautská online hra

Hledáš něco nadpřirozeného a nevysvětlitelného? A už jsi slyšel o těch divných zvucích a podivném deníku, který byl nalezen nedaleko opuštěné farmy? Myslíš si, že je to jen podvrh nějakého místního vtipálka? Chceš to radši vše pořádně prozkoumat? Teď máš ideální příležitost. Vydej se s partou kamarádů z ostatních oddílů po zajímavých stopách na zapomenutá místa a to vše z pohodlí tvého pokoje. A nemusíš se bát, všechno potřebné vybavení bere tvůj průvodce, ty jen „Buď připraven“, jak praví skautské heslo, na osamělé farmě se může stát cokoliv…

V pátek 13.11. jsme se společně se skauty a skautkami ze všech oddílů sešli přes Discord na online skautskou hru. Ze začátku jsme měli trochu problémy s komunikací, které se nám ovšem s Bleskem podařio vyřešit a nakonec jsme se všichni s potřebnými znalostmi o zacházení s Discordem dostali na potřebné místo. Šlo o to, že jsme následovali cestu člověka, který ztratil svého bratra a rozhodl se ho najít. Nechával za sebou psaníčka, která jsme si společně četli a na některých byly i šifry, které museli být rozluštěny. Hra trvala přibližně hodinu a půl. Dětem se hra líbila. Dokonce jsme utužili náš kolektiv a hned jsme server předělali na herní pro budoucí společné hraní.