Středisková výprava do Přelouče

V pátek 27.9. se jsme se všichni skauti z Chotěbořského střediska sešli na vlakovém nádraží. Namířeno jsme měli do skautské klubovny v Přelouči u Pardubic. Cesta byla dlouhá, takže jsme na místo dorazili až po setmění. Po příjezdu jsme měli za úkol si vybalit a navečeřet se. Po večeři nás zavolali do společenské místnosti, abychom si zahráli hry. Účelem těchto her bylo, abychom se mezi sebou lépe poznali. Druhý den byl naplánovaný výlet do okolí Přelouče. Cestou jsme dorazili i do Kladrub nad Labem, kde jsme navštívili místní rozhlednu. Cestou jsme hráli různé hry a plnili úkoly, které nám na začátku dne vedoucí rozdali. Po návratu a večeři jsme se rozdělili do týmů a společně jsme museli identifikovat zločince podle tváře. Všichni jsme si ten večer moc užili. V neděli ráno už stačilo jen sbalit si věci a poklidit po sobě klubovnu. Zpět do Chotěboře jsme vyrazili s dobrou náladou a se spoustou krásných vzpomínek.

Pavel