Výprava za účelem opravy skautské mohyly

Dne 28.4 se oddíl Kondoři vypravil na jarní, odpolední výpravu do okolí Chotěboře. Cílem této výpravy byla skautská mohyla u Horního Mlýna. Sraz byl ve 14 hodin u naší provizorní klubovny. Když byl oddíl v plném počtu, vydali jsme se na cestu. Cesta vedla kolem kaple sv. Anny a následně nedaleko Koukalek, kde jsme si zahráli první dvě hry, ve kterých kluci ukázali, jak se umí plížit a jakou mají fyzickou výdrž. Po nějakém čase jsme dorazili k našemu cíli výpravy. Společně jsme opravili skautskou mohylu. Oprava spočívala v přerovnání kamenů, které se časem sesunuly, a tím překryly pamětní desku. Po skončení práce se celý oddíl vydal zpět k zimnímu stadionu. Po návratu jsme si v naší klubovně ještě zahráli pár deskových her a v 18 hodin jsme se rozešli do svých domovů.

Tomáš Tecl – Bob