Blog Blog 12. oddílu Blog 4. oddílu

Vycházka 4. a 12. oddílu do okolí Chotěboře

O velikonočním víkendu vyrazili skautky z 12. oddílu a skauti ze 4. oddílu na vycházku. V létě spolu oddíly pojedou na tábor, proto si společně vyšli směr Libická Lhotka. Někteří členové se doposud neměli možnost seznámit, tudíž se nic nenechalo náhodě a začalo se seznamovací hrou, která spočívala v tom, že si budou všichni měnit jména. Ukázalo se, že ne každá hra dopadne dobře. Po skončení hry jsme měli na výpravě pouze lidi se šesti druhy jmen, ostatní jména jsme cestou ztratili, takže jsme je všem vrátili a pokračovalo se dál. Cestou jsme se proměnili ve vlky a srnky, nebo si předávali zákeřné klíště. Nakonec jsme měli uvařit čaj. Nejdříve jsme dostali nějaké úkoly, abychom získali kotlík, vodu a čaj. Zvládli jsme je a už nám nic nebránilo dát se do vaření. Po vypití čaje jsme nabyli ztracené síly, a tak jsme mohli vyrazit směr naše klubovna.