Skautský výroční ples

Letos jsme se rozhodli k příležitosti 95. výročí skautingu v našem městě uspořádat mimo jiné i výroční ples, který proběhl 21. března. Ples byl laděn v táborovém duchu, takže si jeho účastníci mohli vyzkoušet i některé ryze skautské aktivity. K tanci a poslechu nám hrála kapela Trik a večerem provázeli moderátoři Krtek & Bob. A nechyběl ani doprovodný program, o zahájení plesu – předtančení se postarali tanečníci z Armádního tanečního klubu Havlíčkův Brod, kteří měli v průběhu večera hned dvě vystoupení, a to tance standardní a latinskoamerické. Celý večer se o žaludky účastníků plesu staral PD catering. Nechyběl nám ani fotokoutek s pravým táborovým „áčkem“, který zajistilo Future-studio. A nebyl by to správný ples, kdyby chyběla Hra o ceny. Vrcholem večera bylo půlnoční překvapení s tématikou táborového dne, které si připravila skupina roverů – pořadatelů plesu.

Zvěčnění večera zařídil pan Romolo Cicutto.

Ples se opravdu vydařil a již nyní uvažujeme o zavedení skautské plesové tradice v Chotěboři.

Tímto děkujeme všem sponzorům za přispění věcným či finančním darem a za jejich vstřícnost, bez nich by tato akce vůbec nemohla být uskutečněna!