Bazar krojových košil

Informace o prodeji

Pro členky našeho oddílu nabízíme zprostředkování nákupu nových skautských krojových košil s příslušenstvím, výkup již nevyhovujících košil a s tím související prodej bazarových košil v rámci oddílu.

Vykupují se pouze košile „nového typu“, řádně vyprané, cena odkupu dle stavu a dohody cca 250 – 400 Kč.

Pokud máte zájem o nákup nebo prodej košil, kontaktujte nás přes e-mail: 12.oddil.kukacky@skaut.cz. V případě zájmu je možné si bazarový kroj po předchozí domluvě s vedoucí prohlédnout a vyzkoušet v klubovně na konci družinových schůzek.

Nabízíme k prodeji

Všechny košile mají na sobě základní součásti, jejich cena je do celkové ceny již započítána (cena součástí je 175 Kč). Mezi základní krojové součásti patří: šňůrka (světlušky – žlutá, skautky – zelená), domovenka Chotěboř, domovenka mezinárodní, číslo oddílu, znak oddílu, znak WAGGGS a znak WOSM.

velikost 122 – VOLNÉ

Dobrý stav, košile je jako nová – pouze na levé klopě drobná dírka po odznaku 530 Kč.

Cena nášivek je ke košili už počítána.

velikost 134 – VOLNÉ

Dobrý stav, košile má lehké známky opotřebení – stopy po nášivkách – 500 Kč.

Cena nášivek je ke košili už počítána, ale nášivky nejsou našité.

velikost 152 – VOLNÉ

Dobrý stav, košile je jako nová, jeden odřený knoflík na levé kapse – 550 Kč.

Cena nášivek je ke košili už počítána, ale nášivky nejsou našité. Šňůrka lze vyměnit za skautskou – zelenou.

Nové krojové košile lze zakoupit v obchodě Junshop, dvakrát do roka (před Vánoci a před táborem) se snažíme dělat hromadnou objednávku. Cena nové košile je 699 Kč/789 Kč + 175 Kč za základní součásti, ty zakoupíte přímo u vedoucích.