Skautský ples 2017

Po dvou letech jsme se rozhodli v našem městě opět uspořádat skautský ples, který proběhl v sobotu 18. března 2017. Skauti tak měli možnost opět ukázat, že jejich dovednosti jsou více než všestranné, a organizování akcí pro veřejnost jim nečiní žádný problém, i když není zrovna jednoduché ho skloubit s běžnou celoroční činností, kdy každý týden připravují pestrý program pro děti a mládež.
Celý ples byl provázen skautskou tématikou, která se lehce promítla do výzdoby i doplňků ve fotokoutku. K tanci nám zahrála kapela Variace a celým večerem provázeli skautští moderátoři Krtek & Bob. Podstatnou součástí slavnostního večera byl i doprovodný program – večer zahájili tanečníci z Armádního tanečního klubu Havlíčkův Brod, kteří měli v průběhu večera hned dvě vystoupení, a to tance standardní a latinskoamerické. A nebyl by to správný ples, kdyby chyběla tombola, ve které se daly vyhrát i ryze skautské ceny, jako je stan, krosna, či sekerka. Zlatým hřebem večera bylo půlnoční překvapení s tématikou noční hlídky na táboře, které si připravila skupina roverů – pořadatelů plesu. O žíznivé a hladové hosty se nám postaral Pártyservis Lída, atmosféru plesu zachytil fotograf Martin Halama. A nechyběl nám ani fotokoutek, který zajistil fotograf Tomáš Jindra. Velký dík patří všem dobrovolníkům z řad skautů, kteří darovali ještě více svého volného času skautskému středisku Doubravka a podíleli se na vytvoření takové akce. V neposlední řadě děkujeme TJ Sokol Chotěboř za zapůjčení prostorů sokolovny a všem našim sponzorům za jejich ochotu a vstřícnost; bez nich bychom takovou akci jen stěží mohli uspořádat. Dle ohlasů veřejnosti byl letošní ročník plesu opravdu jedinečný s velmi příjemnou a neopakovatelnou atmosférou. Díky všem, kteří přijali naše pozvání a na ples dorazili. A tak ještě jednou děkujeme a těšíme se na viděnou na nějaké další akci!