Středisková hra

Pro všechny členky a členy jsme připravili hledací střediskovou hru. Bohužel, letošní rok nebyl vůbec příznivý pro konání skautských akcí, a tak jsme se rozhodli vytvořit hru, která alespoň částečně navodí atmosféru skautské výpravy a zároveň připomene 100. výročí skautigu v Chotěboři, které se nám bohužel nepodařilo oslavit tak, jak jsme plánovali.

Hra je založena na principu hledání schránek, které obsahují drobné úkoly. Probíhat bude od pondělí 14. prosince do neděle 17. ledna 2021 prodlouženo do 7. února. V rámci hry si mohou holky a kluci zasoutěžit i o hodnotné ceny!

Hra není nijak věkově limitována, veškeré informace o hře a její pravidla najdete na našem střediskovém webu.

Na všechny soutěžící se těšíme, věříme, že si ji holky a kluci užijí a přejeme hodně štěstí při hře!